Wróżby darmowe z kostek do gry

2011-02-08 11:21

Najczęściej spotykaną współcześnie metodą jest narysowanie koła o średnicy 30 cm na stole lub innej gładkiej powierzchni.
Trzy kostki rzuca się z ręki lub kubka tak, żeby wylądowały w kole. Jeśli wszystkie kostki upadną poza kołem, pozbieraj i rzuć ponownie. Jeśli znowu wyjdą poza koło, trzeba odłożyć wróżenie na czas bardziej sprzyjający i nie rzucać kości po raz trzeci. Zsumuj liczbę oczek wszystkich trzech kostek i porównaj z podaną listą.
Nie liczą się oczka kostki, która upadła poza kołem. Jeśli wypadnie jedna, dodaj oczka dwóch pozostałych, ale pamiętaj, że kostka, która wypadła może oznaczać niepowodzenie dla twych planów. Jeśli poza kołem upadną dwie kostki, możliwe są kłopoty i kłótnie. Jeśli kostka upadnie na podłogę, nadchodzą trudne czasy. Jeśli na podłodze znajdą się dwie kostki, kłopoty będą poważne. Jeśli jedna lub dwie kostki wylądują poza kołem, a suma oczek pozostałych wynosi mniej niż trzy, nie wróży się.
Wróży się tylko z ilości oczek od 3 do 18. Jeśli podczas wróżenia liczba powtarza się, oznacza to nadejście ważnych wiadomości. W rzadkich przypadkach jedna kostka pada na drugą i tam się zatrzymuje - możesz otrzymać prezent, ale jednocześnie musisz uważać zarówno w interesach, jak i w miłości.

Wróżby z liczby oczek


tarot : wróżka : horoskop :